Mācību centra SPA SCHOOL veikals
+371 26004707
Rīga, Kalpaka bulvāris 10

Jūs varat veikt pirkumu, neizejot no mājām!

Viss, kas Jums jādara ir izvēlēties produktu un veikt pasūtījumu!

Ērta norēķinu sistēma – caur Paysera norēķinu sistēmu, kas novirzīs uz jūsu izvēlēto banku, lai jūs apmaksātu pasūtījumu tiešsaistē.

2 dienu laikā mēs nosūtām apmaksātās preces, un jūs tās saņemat, izmantojot OMNIVA pakomātu sistēmu.

Ja nevēlaties maksāt par pasūtījumu tiešsaistē, vienmēr varat ierasties mūsu veikalā, kas atrodas mācību centrā SPA SCHOOL, Rīgā, Kalpaka bulvārī 10, 3.stāvā, lai apskatītu un izvēlētos produktu, kā arī samaksātu skaidrā naudā kasē vai ar kredītkarti. Darba laiks: no pulksten 10.00 līdz 16.00, katru darba dienu, NEieskaitot sestdienu un svētdienu

Ja jums ir kādi jautājumi, droši zvaniet: (+371) 20400777 vai 26004707

PIEGĀDE: 

omniva

 

Piegāde ar OMNIVA pakomātu tiek veikta Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Piegādes maksa Latvijā: 3, – eiro

Izņēmums: liela izmēra preces (šajā gadījumā veikala administrators ar Jums sazināsies pa telefonu).

 

Ja izvēlaties piegādi ar kurjeru, tad pēc apmaksas pa banku, ar Jums  sazināsies administrators, lai precīzetu preču saņemšanas laiku un vietu.

 

Visas preces var iegādāties arī nemaksājot par piegādi, SPA SCHOOL mācību centra veikalā, adrese: Kalpaka bulvāris 10, 3. stāvs (www.spaschool.lv).

Strādājam katru darba dienu no 10.00 līdz 16.00.

Sīkākā informācija: (+371) 26004707

 

Preču atgriešana: 

Atteikuma tiesības
LR Noteikumi par distances līgumu nosaka, ka pircējam ir tiesības atteikties no distances līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.
Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu, nelietotām. Tātad, ar plēvēm, ar nesabojātu iepakojumu, bez skrāpējumiem.

Ja Jūs vēlaties izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:
– pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
– saglabājiet un nesabojājjiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm);

Informējam, ka gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu interneta veikala birojā (pastāvīgā tirdzniecības vietā), tad patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības tāpēc, ka pērkot preci veikala birojā klientam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas.

logo-spa-school

 

Lai jaukas iepirkšanās!!!