Mācību centra SPA SCHOOL veikals
+371 20400777
Rīga, Kalpaka bulvāris 10

Jūs varat veikt pirkumu, neizejot no mājām!

Viss, kas Jums jādara ir izvēlēties produktu un veikt pasūtījumu!

Pēc tam dienas laikā Jūs saņemsiet rēķinu uz norādīto e-pastu vai veikala administrators ar Jums sazināsies, lai precizētu pasūtījumu.

Pēc rēķina apmaksas, 3 darba dienu laikā Jūs saņemsiet preces ar pakomātu sistēmu OMNIVA.

PIEGĀDE: 

omniva

 

Piegāde ar OMNIVA pakomātu tiek veikta Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Piegādes maksa Latvijā: 3, – eiro

Izņēmums: liela izmēra preces (šajā gadījumā veikala administrators ar Jums sazināsies pa telefonu).

 

Ja izvēlaties piegādi ar kurjeru, tad pēc apmaksas pa banku, ar Jums  sazināsies administrators, lai precīzetu preču saņemšanas laiku un vietu.

 

Visas preces var iegādāties arī nemaksājot par piegādi, SPA SCHOOL mācību centra veikalā, adrese: Kalpaka bulvāris 10, 3. stāvs (www.spaschool.lv).

Strādājam katru darba dienu no 10.00 līdz 16.00.

Sīkākā informācija: 26004707

 

Preču atgriešana: 

Atteikuma tiesības
LR Noteikumi par distances līgumu nosaka, ka pircējam ir tiesības atteikties no distances līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.
Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu, nelietotām. Tātad, ar plēvēm, ar nesabojātu iepakojumu, bez skrāpējumiem.

Ja Jūs vēlaties izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:
– pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
– saglabājiet un nesabojājjiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm);

Informējam, ka gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu interneta veikala birojā (pastāvīgā tirdzniecības vietā), tad patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības tāpēc, ka pērkot preci veikala birojā klientam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas.

logo-spa-school

 

Lai jaukas iepirkšanās!!!