Mācību centra SPA SCHOOL veikals
+371 26004707
Rīga, Kalpaka bulvāris 10, 3.stāvs

Mēs novērtējam jūsu privātumu

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar manzana.lv mājas lapu.

Datu pārzinis ir SIA „SPA SCHOOL”, reģistrācijas numurs 40103202209, adrese: Rīga, Kalpaka bulvāris 10, 3.stāvs.
Apstrādājot klienta un/vai pircēja personas datus, SIA „SPA SCHOOL” ievēro Latvijas un Eiropas Savienības tiesību aktus.
Visi SIA „SPA SCHOOL” rīcībā esošie klienta un/vai pircēja personas dati ir savākti tieši no pircēja un/vai klienta.

Mēs izmantojam klienta un/vai pircēja personas datus tādos nolūkos, kādos SIA „SPA SCHOOL” ir savākusi šos datus, un tādā apjomā, kāds nepieciešams šo nolūku sasniegšanai. Ja personas datu vākšanas nolūks ir sasniegts, mēs izdzēšam liekos personas datus šādi:
a) klienta kartes datus, kad ir pagājuši 5 gadi kopš datu vākšanas;
b) interneta veikala lietotāja konta datus, kad ir pagājuši 5 gadi kopš datu vākšanas;
c) pircēja personas datus mēs dzēšam, kad ir pagājuši septiņi gadi kopš pirkuma veikšanas

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS

SIA „SPA SCHOOL” jebkurā laikā var mainīt privātuma politiku saskaņā ar personas datu aizsardzības prasībām. Protams, Jums, mūsu klients, vienmēr ir iespējams atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, nospiežot atbilstošu pogu.

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Iesniedzot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju, apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus, sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu, palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības, nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt, ievērotu normatīvo aktu prasības.

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu datora, planšetdatora pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni. Pēc tam katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?
Mēs izmantojam tīmekļa datu plūsmu, pielietojot sīkdatnes, lai noteiktu, kuras tīmekļa lapas tiek izmantotas. Tas mums palīdzēs analizēt tīmekļa datplūsmas datus un uzlabot mūsu vietni atbilstoši lietotāju vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju tikai, lai analizētu jūsu statistiku, un vēlāk dati tiek dzēsti no sistēmas.

Kopumā, sīkfaili palīdz nodrošināt labāku vietni priekš jums, ļaujot mums kontrolēt, kuras lapas lietotājiem ir svarīgas. Sīkdatnes neļauj mums piekļūt jūsu datoram, vai iegūt informāciju par jūsu personīgajiem datiem, izņemot to, ar kuriem dalāties ar mums. Jūs varat pieņemt vai noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu pieņem sīkfailus automātiski, taču jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai sīkfaili tiktu atspējoti. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskas sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām.